تشریح برنامه های سالجاری بیمه میهن در بازدید مدیرعامل از شعبه زنجان

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، مدیرعامل بیمه میهن در بازدید از سرپرستی استان زنجان و تبادل نظر با مدیریت، کارکنان و شبکه فروش، برنامه های جدید ابلاغی سالجاری را برای ایشان تشریح کرد.

تشریح برنامه های سالجاری بیمه میهن در بازدید مدیرعامل از شعبه زنجان

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، دکتر رضا مصطفوی که امروز به اتفاق مهدی گشادرو معاون فنی به استان زنجان رفته اند، در بازدید از شعبه زنجان، ضمن تبریک اعیاد نوروز و شعبانیه و قدردانی از اقدامات مطلوب این شعبه در سال گذشته، اهداف راهبردی و برنامه های جدید ابلاغی را مورد توجه قرار داد و بر کوشش مضاعف آحاد کارکنان و شبکه فروش برای تحقق اهداف و برنامه های تکلیفی سالجاری تاکید نمود.

مدیرعامل بیمه میهن تعالی سازمانی، توسعه کیفی و کمی سرمایه انسانی، آموزش های حین خدمت، توسعه دیجیتالی و فناوری های نوین، تقویت و توسعه کمی و کیفی شبکه فروش، ساز و کارهای نوین سرمایه گذاری و توسعه فروش و سودآوری را از جمله برنامه های تدوین شده و ابلاغی سال جدید برشمرد و از مدیران و کارکنان خواست تمام سعی و کوشش خود را برای اجرای دقیق و مطلوب این برنامه ها بکار گیرند و موجبات پیشرفت و اعتلای بیمه میهن را بیش از گذشته فراهم سازند.

وی همچنین از رویکردهای اصلاحی و بازنگری فرایندهای صدور و خسارت در بیمه میهن اطلاع داد و گفت: به وسیله ترکیب پورتفوی، ضریب خسارت، میزان سود و زیان، وصول مطالبات و ...، عملکرد شعب مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت و شعب با این شاخص ها رتبه بندی خواهد شد.

دکتر مصطفوی تآمین اطمینان و آرامش بیمه گذاران را در گرو فعالیت بیمه گری حرفه ای و سالم و جلب اعتماد بیمه گذاران دانست و بر مشتری مداری و رعایت حقوق ایشان تأکید کرد.

عضو هیأت مدیره میهن با بیان اینکه یکی از اولویت ها و برنامه های بیمه میهن تقویت و توسعه کمی و کیفی شبکه فروش و رسیدگی به مسائل و خواسته های آنان است، جذب نمایندگان فعال و کارآمد و آموزش ایشان را مورد تأکید قرار داد.

مدیرعامل بیمه میهن در بخش پایانی اظهارات خود، همچنین ارتباط گیری و تعامل مطلوب با فعالان مالی استان زنجان را به منظور استفاده از ظرفیت های بالقوه این استان برای جذب پورتفوی و ترویج و توسعه بیمه خواهان شد.

در ابتدای این جلسه، الهام زباندان رئیس شعبه زنجان ضمن خوشامدگویی به مدیرعامل و هیات همراه، به ارائه گزارش عملکرد و چگونگی فعالیت های این شعبه پرداخت و کارکنان و نمایندگان نیز حسب مورد درخواست ها و پیشنهادهای خود را برای بهبود عملکرد و فعالیت های مطلوب بیان کردند.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 2 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 2 اردیبهشت 1400 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 869

به "تشریح برنامه های سالجاری بیمه میهن در بازدید مدیرعامل از شعبه زنجان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشریح برنامه های سالجاری بیمه میهن در بازدید مدیرعامل از شعبه زنجان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید