کسب و کار

خبرنگاران ملاقات سرمایه گذاران ایتالیایی با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم

قشم- خبرنگاران- نماینده دانشگاه یوتیلماساپیینزای رم (University of Rome UnitelmaSapienza) در ایران به همراه سرمایه گذاران ایتالیایی و ایرانی شرکت انسا مروارید قشم روز دوشنبه با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با ملاقات کردند.

22 تیر 1399

معمارنژاد: سهم هایی که نصف قیمت به مردم فروختیم تا امروز 2 برابر شد

معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت اقتصاد گفت: ارزش سهام موجود در صندوق واسطه گری مالی یکم به قیمت روز گذشته 32 هزار میلیارد تومان بوده که مجموعا از مردم 17 هزار میلیارد تومان اخذ خواهد شد.

20 تیر 1399

برای انتقال دانشجویان ایرانی به داخل آمادگی داریم

مدیرکل بورس و اموردانشجویان خارج سازمان امور دانشجویان گفت: با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا در کشور های مختلف، این آمادگی را داریم که در صورت درخواست دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در خارج از کشور، آنان را به دانشگاه های داخل منتقل کنیم.

9 تیر 1399

برای همیشه در قلبم خواهید بود

ایگور کولاکوویچ پس از پایان همکاری با تیم ملی والیبال کشورمان پیامی را منتشر کرد.

31 خرداد 1399

پیش فروش برخی محصولات سایپا از فردا

گروه خودروسازی سایپا خاطرنشان کرد فردا شنبه برخی محصولات خود را از طریق سایت فروش اینترنتی پیش فروش خواهد کرد.

29 خرداد 1399

خبرنگاران تصفیه خانه شیرابه سراوان رشت ظرف یک ماه آینده بهره برداری می گردد

رشت - خبرنگاران- شهردار رشت گفت: ساخت تصفیه خانه شیرابه رشت تا به امروز 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که بر اساس گفته های پیمانکار امیدواریم تا حدود 25 روز آینده به بهره برداری برسد.

27 خرداد 1399

انواع سبک های دکوراسیون داخلی را بشناسیم [7 سبک برتر]

سبک های دکوراسیون داخلی بی شماری وجود دارند. و گاهی اوقات ادغام بعضی سبک ها به آفرینش یک سبک خاص یاری می نماید. با این حال، شناخت بعضی انواع سبک های دکوراسیون داخلی به شما یاری کرده تا طراحی منزل خود را به بهترین نحو ممکن اجرا نمائید. بنابراین، ما در این...

26 خرداد 1399

بورنموث هم از تعدیل نیرو و استفاده از کمک های دولت منصرف شد

قرمزومشکی پوشان جنوب انگلیس سومین تیم در لیگ برتر انگلیس هستند که از تصمیم خود برای اخراج کارمندان غیرفوتبالی شان منصرف شدند.

19 خرداد 1399

ماموریت مهم روحانی به وزارت بهداشت و معاونت علمی برای دستیابی به دارو و واکسن کرونا

رئیس جمهور گفت: اگر همراهی مردم و رعایت پروتکل ها با همین روال ادامه یابد می توانیم امیدوار باشیم که به تدریج به شرایط قابل اطمینانی در مقابله با کرونا دست پیدا کنیم.

14 خرداد 1399

مایکروسافت ایمنی خود در برابر نفوذ های غیر مجاز را افزایش می دهد

مایکروسافت با خرید یکی از مطرح ترین شرکت های امنیتی در جهان در تلاش است تا ایمنی بیشتری برای کاربران را فراهم آورد.

10 خرداد 1399

خراسان جنوبی پایین ترین نرخ بیکاری کشور را از آن خود کرد

خبرنگاران/خراسان جنوبی خراسان جنوبی، پایین ترین نرخ بیکاری کشور را همچون پاییز سال گذشته در زمستان 98 از آن خود کرد.

8 خرداد 1399

پیشنهاد نماینده کارفرمایان درباره معین دستمزد 99

خبرنگاران : نماینده کارفرمایان در شورای عالی کار گفت: معین دستمزد 99 باید به گونه ای باشد که منافع کارگران و کارفرمایان تامین گردد؛ بر این اساس معتقدیم معین دستمزد باید به بعد از شرایط بحرانی موجود موکول گردد.

1 خرداد 1399

توقف کار مرمت بازار عظیم استانبول

تعمیرات سقف گنبدی شکل این بازار سرپوشیده که 39 هزار متر مربع طول دارد، با یک سال تاخیر، انتها در اواسط سال 2019 به اتمام رسید. اما برنامه هایی که برای دور جدید بازسازی در فصل بهار ریخته شده بود حال به دلیل بحران کرونا به زمان دیگری موکول شده است.

28 اردیبهشت 1399

راهنمای سفر به پیزا؛ ایتالیا

پیزا در منطقه توسکانی ایتالیا واقع شده و بیش از هر چیز، آن را به خاطر برج کج پیزا می شناسند. البته این شهر به غیر از این برج، کلیساهای تاریخی، جاذبه های تفریحی در فضای باز، غذاهای لذیذ و موزه های هنری جذابی دارد. به غیر از عکس انداختن با برج کج پیزا که همه...

26 اردیبهشت 1399

بازار مسکن هم کرونایی شد، بانک مرکزی: معاملات مسکن در تهران 87.8 درصد کاهش یافت

طبق اعلام بانک مرکزی، تعداد معاملات آپارتمان های مسکونی شهر تهران در فروردین ماه سال 1399، به 1.2 هزار واحد مسکونی محدود شد که نسبت به ماه قبل و ماه مشابه سال قبل به ترتیب 87.8 و 63.7 درصد کاهش یافت.

18 اردیبهشت 1399

پاسخ تند ایموبیله به ادعای عجیب پزشک انگلیسی درباره بحران کرونا در ایتالیا

مهاجم ایتالیایی تیم فوتبال لاتزیو به ادعای عجیبی که یک پزشک انگلیسی درباره شیوع کرونا در ایتالیا مطرح نموده است، واکنشی تند نشان داد.

13 اردیبهشت 1399

انتشار تصاویری از بایدن که با ناسزاگویی به یک کارگر حمله می نماید

ایرنا نوشت: جو بایدن نامزد پیشتاز دموکرات ها در واکنش به انتقاد کارگر خودروسازی درباره موضع وی در قبال مقررات حمل سلاح عصبانی شد و به او ناسزا گفت.

10 اردیبهشت 1399

حزب رستاخیز، تجدد خواص یا اپوزیسیون سلطنتی؟

به عقیده بسیاری تشکیل حزب رستاخیز تیر آخری بر مشروطیت بود. حزب رستاخیز ملت ایران سه سال بعد از تشکیل به عنوان یکی از پایه های حکومت مورد حملات مخالفان حکومت نهاده شد و عملکرد آن باعث تشدید نارضایتی ها شد. پایان در پاییز 57 به دستور خود حکومت برچیده شد. محمدرضا...

28 فروردین 1399

چطور نیروی کار را در Low Season مدیریت کنیم؟

آیا همواره تصمیمات سخت در High Season گرفته می گردد و آیا درآمد یک آژانس مسافرتی در دوره رونق بازار و در فصلهای شلوغی تامین می گردد؟ برنامه هایی که مدیر یک شرکت خدمات مسافرتی پیاده می نماید تا به پیروزیت دست پیدا کند، باید در طول کل سال انجام شوند و شاید برای...

28 اسفند 1398

جزئیات فروش محصولات شرکت سایپا ویژه دهه فجر

شرکت سایپا پیش فروش محصولات خود ویژه دهه فجر را گفت.

25 اسفند 1398
تعداد: (29)