زمان رویارویی تیم های ملی کشتی ایران و آمریکا تعیین شد

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، سایت فدراسیون کشتی آمریکا، زمان برگزاری ملاقات تیم های ملی ایران و آمریکا را خاطرنشان کرد.

زمان رویارویی تیم های ملی کشتی ایران و آمریکا تعیین شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، پس از دعوت رسمی رئیس فدراسیون کشتی آمریکا از فدراسیون کشتی ایران برای برگزاری یک ملاقات تیم به تیم در این کشور، سایت فدراسیون کشتی آمریکا زمان برگزاری این مسابقه بیان کرد.

در توضیحات سایت فدراسیون کشتی آمریکا آمده است: ایران یکی از قدرت های سنتی کشتی آزاد است که دارای قهرمانان متعدد دنیای و المپیکی است. رقابت محبت آمیز بین ایران و آمریکا به چند دهه قبل بر می شود و آخرین باری که تیم ایران در آمریکا حضور داشت در سال 2016 و در مسابقات جام دنیای لس آنجلس بود. تماشای مسابقات کشتی آمریکا و ایران به طور سنتی در هر دو کشور جمعیت زیادی را به خود جلب می نماید.

ریچ بندر مدیر اجرایی فدراسیون کشتی آمریکا هم گفت: کشتی فراتر از سیاست است و هیچ چیز بهتر از این رقابت محبت آمیز بین کشتی ایران و آمریکا نیست. این دو کشور، برترین کشورهای کشتی آزاد دنیا هستند و ما خوشحالیم که تیم آمریکا فرصتی پیدا نموده تا با یکی از قوی ترین تیم های کشتی دنیا کشتی مبارزه کند.

بر اساس برنامه ریزی اجرا شده، ملاقات محبت آمیز بین کشتی ایران و آمریکا روز 23 بهمن ماه امسال و در آرلینگتون دالاس در استان تگزاس برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 1139

به "زمان رویارویی تیم های ملی کشتی ایران و آمریکا تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان رویارویی تیم های ملی کشتی ایران و آمریکا تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید