سه بازیکن جدید به تیم فوتسال گیتی پسند پیوستند

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، به گزارش خبرنگاران، مهدی مصطفایی بازیکن فصل قبل تیم های ویز تایلند ظهر امروز با حضور در باشگاه گیتی پسند و مذاکره با مدیران باشگاه برای فصل 1399-1400 به گیتی پسند پیوست. مصطفایی سابقه حضور در تیم های کولخی گرجستان ، تاسیسات دریایی ، سن ایچ ساوه ، شهرداری ساوه و شهید منصوری قرچک را دارد و از سال 1388 تا 1393 در تیم ملی امید و از سال 93 تا 96 در تیم ملی فوتسال سابقه عضویت دارد. این بازیکن در سال 2015 نامزد بهترین دروازه بان جهان بوده است.

سه بازیکن جدید به تیم فوتسال گیتی پسند پیوستند

وحید شفیعی بازیکن فصل قبل تیم کاسمو اندونزی نیز ظهر امروز با حضور در باشگاه گیتی پسند و مذاکره با مدیران باشگاه برای فصل 1399-1400 به گیتی پسند پیوست شفیعی سابقه حضور درتیم های شنزن چین ، آراز آذربایجان ، سن ایچ ساوه و دبیری تبریز را دارد.

مهران رضاپور بازیکن فصل قبل سفیر گفتمان تهران نیز با حضور در باشگاه گیتی پسند و مذاکره با مدیران باشگاه برای فصل 1399-1400 به گیتی پسند پیوست رضاپور در دو سال گذشته با تیم سپر تاجیکستان قهرمان لیگ برتر این کشور شده و در نیم فصل دوم سال قبل به سفیر گفتمان پیوسته بود وی همچنین در سال 93 نیز سابقه حضور در گیتی پسند را دارد

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 آبان 1399 بروزرسانی: 10 آبان 1399 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 522

به "سه بازیکن جدید به تیم فوتسال گیتی پسند پیوستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سه بازیکن جدید به تیم فوتسال گیتی پسند پیوستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید