هیچ مورد مشکوک به کرونا درزاهدان مشاهده نشده است

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، فرماندار شهرستان زاهدان گفت: هیچ مورد مشکوکی ازابتلا به ویروس کرونا، در شهرستان زاهدان مشاهده نشده است.

هیچ مورد مشکوک به کرونا درزاهدان مشاهده نشده است

به گزارش خبرنگار از ، ابوذرمهدی نخعی فرماندارشهرستان زاهدان در کارگروه سلامت وامنیت غذایی ضمن تاکید بر وظیفه اصلی کارگروه که ارتقای سطح سلامت مردم است گفت: همکاری کلیه اعضای کارگروه درارتقای سلامت جامعه حائز اهمیت است.

او یکی ازدغدغه های عرصه سلامت رابیماری های قابل انتقال ازحیوان به انسان بیان کرد وگفت: ارتقای آگاهی عموم مردم وپیش بینی واتخاذتدابیر لازم جهت پیشگیری وکنترل عوامل خطر توسط سازمان های ذیربط باید مدنظر قرارگیرد.

او با اشاره به شیوع ویروس کرونا در بسیاری از کشور های جهان و همجواری زاهدان با دو کشور افغانستان و پاکستان اضافه نمود: هیچ مورد مشکوکی از ابتلا به ویروس کرونا در شهرستان زاهدان تا به امروز گزارش نشده است و در این جلسه بر آمادگی دستگاه های بهداشتی و درمانی شهرستان جهت پیشگیری و جلوگیری از شیوع این بیماری خطرناک تاکید شد.

اعضای کارگروه سلامت درخصوص معضلات ومشکلات مربوطه مطالبی را بیان کردند و مواردی درخصوص رفع نمودن مواردمطروحه مصوب گردیدکه ازجمله مصوبات برگزاری یک کارگروه فرعی دراسرع وقت به ریاست فرماندار بود.

ع

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 27 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 76

به "هیچ مورد مشکوک به کرونا درزاهدان مشاهده نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیچ مورد مشکوک به کرونا درزاهدان مشاهده نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید