واریز 294 میلیارد ریال به حساب فرهنگیان بازنشسته آذر ماه

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، تهران (پانا) - مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان از واریز 294 میلیارد ریال سهم الشرکه فرهنگیان بازنشسته آذر 99 عضو این صندوق اطلاع داد.

واریز 294 میلیارد ریال به حساب فرهنگیان بازنشسته آذر ماه

به گزارش روابط عمومی صندوق ذخیره فرهنگیان، مهدی نیکدل با اعلام این خبر گفت: در آذر ماه 1399 ، 2 هزار و 522 نفر از دوم آبان تا اول آذر بازنشسته شده و سهم الشرکه خود شامل سهم عضو، سهم دولت و سود حاصل از فعالیت های اقتصادی موسسه را دریافت نموده اند.

وی اضافه نمود: حدود 88 میلیارد ریال این مبلغ را خود فرهنگیان عضو در طی سنوات خدمت واریز کردند و حدود 24 میلیارد ریال آن نیز از محل سهم دولت پرداخت شده و مابقی معادل 182 میلیارد ریال حاصل سودآوری فعالیت های اقتصادی صندوق ذخیره فرهنگیان است.

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان تاکید نمود: این رقم تمام دریافتی فرهنگیان مذکور نیست زیرا سود سال اقتصادی منتهی به 31 شهریور 1399 پس از برگزاری مجمع موسسه و تقسیم سود بین اعضا به حساب فرهنگیان بازنشسته مذکور واریز و به حساب فرهنگیان عضو نیز منظور می گردد. بنابراین ضروری است فرهنگیان بازنشسته، حساب بانکی مرتبط با صندوق ذخیره فرهنگیان را برای دریافت سود یکساله فعال نگه دارند.

نیکدل توصیه کرد: اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان پس از بازنشستگی، می توانند به عضویت خود در موسسه ادامه داده و از سودآوری ناشی از سرمایه گذاری های کلان، به ویژه در حوزه پتروشیمی بهره مند شوند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 20 اسفند 1399 بروزرسانی: 20 اسفند 1399 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 782

به "واریز 294 میلیارد ریال به حساب فرهنگیان بازنشسته آذر ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واریز 294 میلیارد ریال به حساب فرهنگیان بازنشسته آذر ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید