اولویت های کانون پرورش فکری اعلام شد

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، تهران (پانا) - با حضور وزیر آموزش وپرورش، آئین تکریم و معارفه مدیرعامل کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان برگزار گردید.

اولویت های کانون پرورش فکری اعلام شد

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، آئین تکریم فاضل نظری مدیرعامل سابق کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان و معارفه مهدی علی اکبر زاده؛ مدیرعامل جدید، کانون با حضور محسن حاج میرزایی برگزار گردید.

فاضل نظری؛ مدیرعامل سابق کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان در این آئین اظهار کرد: در سال های اخیر کوشش های فراوانی برای ارتقا فعالیت های کانون اجرا شده است، اما دوران طلایی کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان به سال های دور برمی گردد.

وی اضافه کرد: در حوزه کودک، پژوهش های خوبی در این کانون اجرا شده است، اما در حوزه مدیریت نیز نیازمند پژوهش های بیشتری هستیم.

نظری توضیح داد: امسال یکی از سال های سخت کاری کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان به واسطه شیوع بیماری کرونا بود، اما کوشش های خود را در سه ساحت ادامه دادیم تا به روزهای طلایی کانون برسیم. همچنین در حوزه زیرساخت ها ازجمله راه اندازی سینما سیار، فعالیت های بسیاری انجام شد به روزرسانی برنامه های فرهنگی و افزایش آن به بیش از 60برنامه، از کوشش های اجرا شده در کانون است.

مهدی علی اکبر زاده مدیرعامل کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان در این آئین اظهار کرد: برنامه های کانون را با جدیت بیشتری ادامه خواهیم داد، زیرا این موضوع یک مطالبه عمومی در جامعه است.

وی اضافه کرد: کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان یک مرکز فرهنگی است که علاوه بر کشور، در سطح جهان معروف و مشهور است و خانواده ها همیشه با این مرکز مأنوس هستند.

علی اکبر زاده توضیح داد: حضور شایسته کانون در رویدادها و جشنواره ها، پشتیبانی از مراکز زیرمجموعه کانون، تقویت نهاد مدرسه، مشارکت با نهادهای مختلف و ... از اولویت های کانون خواهد بود.

وی ادامه داد: توجه به نیازهای بچه ها امری لازم است که باید متناسب با شرایط سنی بچه ها برنامه ریزی مقتضی انجام گردد.

در پایان این آیین، نشان سپاس کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان و لوح تقدیر از سوی وزیر آموزش وپرورش به فاضل نظری؛ مدیرعامل سابق اهدا و حکم مدیرعامل جدید به وی اعطا شد و از هیئت مدیره کانون نیز تقدیر شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 24 خرداد 1400 بروزرسانی: 24 خرداد 1400 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 950

به "اولویت های کانون پرورش فکری اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولویت های کانون پرورش فکری اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید