تراز مالی شهرداری منفی است؛ شاید نتوانیم حقوق بدهیم ، کنایه به وزیر روحانی درباره جماران؛ چه وزارتخانه خوبی داریم

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، خزانه دار شورای شهر تهران تاکید کرد: با توجه به اینکه تراز مالی شهرداری منفی است، شاید در نیمه دوم سال نتوانیم حقوق کارمندان را بدهیم.

تراز مالی شهرداری منفی است؛ شاید نتوانیم حقوق بدهیم ، کنایه به وزیر روحانی درباره جماران؛ چه وزارتخانه خوبی داریم

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایلنا، سید حسن رسولی در جریان دویست و سی و ششمین جلسه شورای شهر تهران و در جریان بررسی یک فوریت طرح الزام شهرداری تهران برای میزبانی همین اجلاس سازمان جهانی گردشگری در سال 1400 گفت: اینکه حوزه مدیریت شهری باید از بخش گردشگری حمایت کند، تردیدی ندارم به همین دلیل در برنامه پنج ساله سوم از این حوزه حمایت شده است.

خزانه دار شورای شهر تهران شرح داد: به دو دلیل با این طرح مخالفم؛ نخست آنکه شهرداری بدهکار به جای مهمانی دادن و میزبان شدن، بهتر است منابع ناچیز خود را به طلبکارانی اختصاص بدهد که به دلیل مسائل اقتصادی و اقتصادی به روز سیاه نشسته اند.

وی در ادامه اضافه کرد: دلیل دوم این است که وزارتخانه میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری ایجاد شده که متولی صنعت توریسم است.

نایب رئیس کمیسیون برنامه بودجه شورای شهر تهران شرح داد: وزیر وزارتخانه میراث فرهنگی، صنایع دستی گردشگری درباره محدوده جماران رسما اعلام کرده که بیت حضرت امام راحل فاقد حریم میراثی است. وقتی چنین وزارت خانه خوبی داریم که منابع خوبی هم دارند نیازی به شهرداری ندارد.

رسولی اضافه کرد: به نظر من حداکثر شهرداری بپذیرد به عنوان یکی از همکاران برای این رویداد بزرگ عمل کند چرا که با توجه به اینکه تراز اقتصادی شهرداری وحشتناک منفی است و شاید در نیمه دوم سال نتوانیم حقوق کارمندان را بدهیم، در نتیجه این اقدام در جهت تضییع حقوق شهروندی خواهد بود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 5 آبان 1399 بروزرسانی: 5 آبان 1399 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 512

به "تراز مالی شهرداری منفی است؛ شاید نتوانیم حقوق بدهیم ، کنایه به وزیر روحانی درباره جماران؛ چه وزارتخانه خوبی داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تراز مالی شهرداری منفی است؛ شاید نتوانیم حقوق بدهیم ، کنایه به وزیر روحانی درباره جماران؛ چه وزارتخانه خوبی داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید