موسیقی

روباتی که به بچه ها کدنویسی یاد می دهد

روبات هوشمند موسوم به Root rto به شما امکان می دهد برنامه نویسی را به بچه ها آموزش دهید. این موضوع برای والدینی که علاقه مندند استعداد بچه ها خود را پرورش دهند کارکردی فوق العاده دارد.

4 مهر 1399

بلفاست کجاست و چه دیدنی هایی دارد؟

بلفاست یکی از بهترین مکان های گردشگری است که در سرزمین شگفتی های بریتانیا یعنی ایرلند شمالی واقع شده است. بلفاست در بین 50 مقصد برتر گردشگری دنیا، قرار گرفته است. این شهر بزرگترین شهر استان اولستر است و در جزیره ایرلند، بعد از دوبلین، بزرگترین شهر است....

27 مرداد 1399

عرضه نسخه تحت وب خدمات موسیقی اپل

اپل برای نخستین بار و در اقدامی بی سابقه نسخه تحت وب خدمات موسیقی خود را عرضه کرد تا کاربران بدون استفاده از آی تیونز نیز به آن دسترسی داشته باشند.

23 خرداد 1399

آذرخش فراهانی، برادر گلشیفته فراهانی وارد سینما شد

آذرخش فراهانی، برادر گلیشفته فراهانی و شقایق فراهانی، به تازگی برای بازی در فیلم نسیم از پرویز شهبازی به عنوان نقش مقابل آزاده نامداری انتخاب شده است.

26 اردیبهشت 1399

جانسون: احتمالا حدود ده هزار مبتلا به ویروس کرونا در کشور داریم

نخست وزیر انگلیس در نشستی خاطرنشان کرد احتمالا ده هزار نفر در انگلیس به ویروس کرونا آلوده شده اند و یکی از مقامات بهداشتی این کشور نیز پیش بینی کرد 80 درصد انگلیسی های به این بیماری مبتلا شوند.

11 اردیبهشت 1399

گزارش شب دوم جشنواره موسیقی فجر 35

دومین شب از سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر در شش سالن و در دو سانس 18:30 و 21:30 برگزار گردید.

10 فروردین 1399

عروسک هایی که بیشتر از آدم ها عمر می کنند

مدیر موزه رهگشا با اشاره به اینکه بچه ها آموزش دیده ایرانی در کشورهای چون همچون میدان فردوسی شهر رم ایتالیا به اجرای شاهنامه خوانی می پردازند، گفت: عروسک های بومی داریم که 106 سال قدمت دارند و در سال 95 وارد 26 کشور شده و به نمایش گذاشته شدند.

4 فروردین 1399

کوبا؛ سرزمین تاریخ، فرهنگ و اتومبیل های کلاسیک

کوبا کشوری که همچنان کمونیستی باقی مانده، اصلی ترین منبع درآمد خود را از حضور گردشگران خارجی تأمین می نماید. شهرهای زیبایی چون هاوانا و ترینیداد (Trinidad)، سواحل شنی سفید، مناظر طبیعی دلربا و سرگرمی های بی شماری که برای گردشگران در نظر گرفته شده است کوبا...

28 اسفند 1398

ایرج از بیمارستان مرخص شد

ایرج خواجه امیری، خواننده پیشکسوت موسیقی ایران که طی چند روز گذشته در بیمارستان بستری شده و مورد عمل جراحی قرار گرفته بود، امروز ـ چهارشنبه ـ از بیمارستان مرخص شد.

9 اسفند 1398

برندگان جوایز گلدن گلوب 2020 ، 1917 جایزه بهترین فیلم را گرفت ، مرد ایرلندی دست خالی برگشت

مراسم اعطای جوایز هفتاد و هفتمین دوره جوایز گلدن گلوب بامداد امروز دوشنبه 16 دی ماه با اعلام برندگان در شاخه های مختلف سینمایی و تلویزیونی برگزار گردید.

7 اسفند 1398

ماجرای دختری که به لبنانی ها روح خودباوری دمید

زهرا قبیسی در دنیا عرب و حتی فراتر از آن بواسطه گفتگویش با شبکه المیادین معروف شد، آنجا که در جملاتی زیبا و احساسی مستقیم سید حسن نصرالله را مخاطب قرار داد و از عزت نفس لبنانی ها گفت.

4 اسفند 1398

وقتی خاندان سلطنتی با کسری حقوق به چالش کشیده شدند

پیشی دریافت خرج و هزینه دولت از مداخل آن، که خود نتیجه مجموعه ای از عوامل داخلی و بین المللی بود، به استقراض های مکرر انجامید و مالیه ایران را در بحرانی عمیق فرو برد.

4 اسفند 1398