همایشها و نمایشگاه ها

طرح های فصلی به خوبی در حال اداره شدن است

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در فارس، کلبه کتاب جهرم از سال 1380 آغاز به کار کرد و اکنون به عنوان بزرگترین کتابفروشی شهرستانی جنوب کشور شناخته می شود؛ به عبارت دقیق تر در بین شهرهای با دویست هزار نفر جمعیت با 500 مترمربع فضا بزرگترین کتابفروشی به شمار می...

3 مهر 1399

درگذشت مدیر بانک سلولی مرکز ملی ذخایر ژنتیکی

پروانه فرزانه مدیر بانک سلولی مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی پس از تحمل یک دوره بیماری دار فانی را وداع گفت.

24 شهریور 1399

نخستین کارگاه برخط استانداردهای ملی و بین المللی در حوزه نشریات علوم انسانی برگزار گشت

نخستین کارگاه برخط استانداردهای ملی و بین المللی در حوزه نشریات علوم انسانی، در راستای دستیابی به هدف ارتقای نشریات علوم انسانی و افزایش حضور نشریات این گروه در عرصه های بین المللی برگزار گشت.

23 شهریور 1399

حرکت مداوم: رؤیای ماشین بی توقف

ایده ساختن ماشینی که بدون هیچ گونه احتیاج به انرژی، تا ابد به کار بپردازد، همواره نزد فیزیکدانان و مهندسان مطرح بوده است. در حرکت مداوم چه نهفته است که حتی لئوناردو داوینچی را نیز شیفته خود ساخت.

27 مرداد 1399

افزایش 20 درصدی قیمت بلیت قطار های مسافری

دبیر انجمن شرکت های حمل و نقل ریلی گفت: شورای عالی ترابری با توجه به پیشنهاد شرکت های ریلی مسافری مبنی بر افزایش قیمت بلیت قطار های مسافری، با افزایش 20 درصدی بهای بلیت این قطار ها موافقت کرد.

18 مرداد 1399

سایه سنگین موج دوم کرونا همچنان بر کشتی دنیا

به گزارش خبرنگاران، هفته گذشته نشست مسئولان اتحادیه جهانی کشتی در حالی بصورت ویدئو کنفرانس با حضور رئیس اتحادیه جهانی برگزار گردید که این نشست به آخرین شرایط و دستورالعمل های داوران بین المللی اختصاص داشت.

18 مرداد 1399

خبرنگاران خدمات برق از مهر امسال غیر حضوری ارائه می شود

تهران- خبرنگاران- معاون هماهنگی توزیع شرکت مادر تخصصی تولید، توزیع و انتقال نیروی برق ایران(توانیر) گفت: همه خدمات مورد نیاز مشترکان برق از مهرماه امسال غیرحضوری ارائه می شود.

12 مرداد 1399

ونزوئلا: اتحادیه اروپا با فریبکاری به دنبال دخالت در امور داخلی ماست

رئیس جمهور قانونی ونزوئلا کنفرانس اتحادیه اروپا برای جمع آوری یاری اقتصادی برای مهاجران را فریبکاری توصیف کرد.

5 مرداد 1399

پوستر خارجی مرگ فروشنده فجر 33 را افتتاح کرد، اتفاقی نادر در جشنواره

ابراهیم حسینی مدیر بخش مسابقه پوستر سی و سومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر درباره ویژگی های این بخش در دوره سی و سوم جشنواره به خبرنگاران گفت: از ویژگی های مهم بخش پوستر در جشنواره سی و سوم تئاتر فجر، حضور 17 اثر از کاری پیپو طراح مطرح فنلاندی است که این...

31 خرداد 1399

مرگ و میر کرونا 70 درصد کاهش داشته ، هشدار جدی درباره دارو های غیر بیمارستانی ، در شان ما نیست درباره ترامپ حرف بزنیم

معاون کل وزارت بهداشت، با اشاره به بازگشایی مراکز تجاری و اصناف کم خطر و افزایش ترددها، توضیحاتی را برای عدم بازگشت به روز های ابتدایی شیوع کرونا در کشور، ارائه داد.

30 خرداد 1399

رویترز خبرداد؛ عربستان سعودی در حال آنالیز تهدید های نفتی آمریکاست

بعد از آنکه رئیس جمهور آمریکا از احتمال توقف واردات نفت سعودی اطلاع داد، مقامات ریاض می گویند در حال آنالیز کردن نحوه تعامل با این مسئله در صورت اجرایی شدن تصمیم ترامپ هستند.

28 خرداد 1399

خبرنگاران تصفیه خانه شیرابه سراوان رشت ظرف یک ماه آینده بهره برداری می گردد

رشت - خبرنگاران- شهردار رشت گفت: ساخت تصفیه خانه شیرابه رشت تا به امروز 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که بر اساس گفته های پیمانکار امیدواریم تا حدود 25 روز آینده به بهره برداری برسد.

27 خرداد 1399

اختلاف دولت ایتالیا و موزه لوور بر سر نمایش آثار داوینچی!

نمایش آثار داوینچی در موزه لوورموزه مشهور لوور که پربازدیدترین موزه در دنیا است در نظر دارد به مناسبت پانصدمین سالگرد مرگ لئوناردو داوینچی در سال 2019، مجموعه ای از آثار نفیس و با ارزش او را در معرض نمایش عموم قرار بدهد. این خبر از مدت ها قبل اعلام شده و...

19 خرداد 1399

دکتر فائوچی از اظهارات انتقادی علیه ترامپ عقب نشینی کرد

بعد از آنکه ترامپ به طور ضمنی از اخراج مدیر مؤسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی آمریکا حمایت کرد، این مسئول ارشد وزارت بهداشت آمریکا از سخنان انتقادی خود درباره عملکرد ضعیف دولت ترامپ در مقابله به موقع با کرونا عقب نشینی کرد.

18 خرداد 1399

سازندگان اخبار جعلی روی زودباوری مخاطب حساب می نمایند

یک استاد ارتباطات معتقد است: سازندگان اخبار جعلی و شایعات بر روی زودباوری مخاطبان حساب ویژه ای باز می نمایند و معمولا مخاطبانی که سواد رسانه ای کمتری دارند زودباورتر نیز هستند.

13 خرداد 1399

خبرنگاران 77 درصد مدارس لرستان به شبکه شاد دسترسی دارند

خرم آباد - خبرنگاران - مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: شبکه شاد در استان راه اندازی شده و اکنون 77 درصد مدارس استان به آن دسترسی دارند.

12 خرداد 1399

اجرای 9 طرح فناورانه در دانشگاه آزاد اسلامی برای یاری به مقابله و درمان ویروس کرونا

معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی از اجرای 9 طرح فناورانه در دانشگاه آزاد اسلامی برای یاری به مقابله و درمان ویروس کرونا در آینده نزدیک اطلاع داد.

9 خرداد 1399

راهنمای سفر به پیزا؛ ایتالیا

پیزا در منطقه توسکانی ایتالیا واقع شده و بیش از هر چیز، آن را به خاطر برج کج پیزا می شناسند. البته این شهر به غیر از این برج، کلیساهای تاریخی، جاذبه های تفریحی در فضای باز، غذاهای لذیذ و موزه های هنری جذابی دارد. به غیر از عکس انداختن با برج کج پیزا که همه...

26 اردیبهشت 1399

خبرنگاران مرسولات خارجی 48ساعت قرنطینه می شوند

تهران-خبرنگاران-شرکت ملی پست این روزها همراه کسب و کارهای مجازی مشغول فعالیت برای رساندن کالاهای مورد نیاز به دست شهروندان است. به گفته مدیرکل دفتر مدیریت کیفیت و امور مشتریان، مرسولات خارجی 48 ساعت در محلی قرنطینه می شوند و سپس به دست شهروندان می رسند....

15 اردیبهشت 1399

پیونگ یانگ پرتابه های نامشخص داشته است

فارس نوشت: ستاد مشترک ارتش کره جنوبی تأیید کرد که پرتابه های شلیک شده پیونگ یانگ، دو موشک کوتاهبرد بوده که به سمت دریای ژاپن پرتاب شده است.

30 فروردین 1399
تعداد: (25)