تعاریف و اصطلاحات

چگونه ارزش پول را به فرزندانمان یا بدهیم؟

منظور از این آموزش در واقع آماده کردن بچه ها برای پس انداز پول نیست بلکه هدفی فراتر مدنظر است چراکه تفهیم ارزش پول به بچه ها یاری می نماید از امکانات موجود بهترین استفاده را ببرند.

18 دی 1399

آیا باید گول تبلیغات اینترنت ADSL ارزان را بخوریم؟

احتمالا این روزها تبلیغات اینترنت ADSL را در سایت های مختلف دیدید.

19 آذر 1399

علائم سندرم روده تحریک پذیر (IBS) چیست؟

علائم سندرم روده تحریک پذیر (IBS) شامل درد شکمی، تغییر در عادات روده ای، دفع گاز و نفخ و...می باشد. سندرم روده تحریک پذیر در زنان شایعتر است

13 آذر 1399

نقش شبه پول در کنترل تورم چیست؟

شبه پول ابزاری قدرتمند برای کنترل تورم در اقتصاد یک کشور محسوب می شود.

22 آبان 1399

سل گاوی، بیماری مزمن قابل انتقال بین انسان و دام

سل گاوی بیماری مزمنی است که به وسیله یک باکتری ایجاد و معمولا از راه های هوایی مثل تنفس در هوای آلوده یا بلعیدن منتقل می شود.

21 آبان 1399

دیابتی ها چطور مراقب سلامت پا های خود باشند؟

نوروپاتی وضعیتی است که در آن آسیب عصبی رخ می دهد، زیرا سطح قند خون بیش از حد بالا است. قند خون کنترل نشده، موجب اختلال در فرستادن سیگنال های عصبی می گردد.

18 آبان 1399

آغاز بازسازی قلعه پرتغالی های جزیره لارک

ایلنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، آغاز بازسازی قلعه پرتغالی های جزیره لارک صورت گرفت.

15 آبان 1399

از ویشینگ در دنیای هکرها چه می دانید؟

در این گزارش همچنین آمده است در سال 2019 کمپانی های فناوری خسارت 54 میلیون دلاری از هک دیدند که نسبت به سال 2018 افزایشی 40 درصدی نشان می داد و این رقم در سال جاری بسیار بیشتر خواهد بود.

18 مهر 1399

چرا ترامپ از پیشنهاد پوتین برای برگزاری نشست مشترک با ایران استقبال نکرد؟

یک تحلیل گر مسائل بین الملل اظهار کرد: ترامپ مایل است به تنهایی با مقامات ایرانی ملاقات و مذاکره کند، او می خواهد تنها خودش دیده شود و از این طریق موقعیت سیاسی خود در داخل آمریکا را اعتلا ببخشد.

15 مهر 1399

هشدار تند ایران به آمریکا درباره فعال کردن مکانیسم ماشه

مجید تخت روانچی نماینده ایران در سازمان ملل متحد در بیانیه ای به شکست قطعنامه ضد ایرانی آمریکا واکنش نشان داد و اقدامات ضد ایرانی آمریکا را محکوم کرد.

11 مهر 1399

خبرنگاران مطهری: تا آخرین ملاقات برای پیروزی به میدان می رویم

تهران- خبرنگاران- مربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: همین فرایند را تا خاتمه لیگ حفظ خواهیم کرد و تا آخرین بازی برای پیروزی به زمین می رویم.

22 شهریور 1399

معرفی گل های آپارتمانی کم نور

انگیزه - گیاهان و حیوانات - نگهداری و پرورش گل ها و گیاهان در فضای کوچک خانه، کار دشواری به نظر می آید، ولی کافی است از گل های آپارتمانی کم نور اطلاعاتی به دست آورید تا بتوانید این نوع گل ها را در فضای منزل خود نگهداری نموده و انرژی و ذوق طبیعت را در محیط...

19 شهریور 1399

ماجرای دعوای وریا غفوری و خلیل زاده چیست؟

تقابل وریا غفوری و اسماعیل خلیل زاده در فضای مجازی به نظر می رسد نزدیکان باشگاه استقلال به دنبال یارکشی و تسویه حساب در این ماجرا هستند.

14 مرداد 1399